CONSULTANT TEHNIC VANZARI pentru ROMANIA

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea bazei de clienți din segmentul de piata vizat
Întreținerea legăturilor cu clienții existenți
Monitorizarea evoluției pieței și a competiției
Oferirea de suport și consiliere tehnica clienților
Oferirea de soluții adaptate nevoilor specifice
Participarea la târguri naționale și internaționale

CERINTE

Studii universitare de inginerie
Minimum 3 ani de experiența în vânzări și expunere internaționala
Abilitați de comunicare și organizare
Disponibilitate pentru calatorii de afaceri peste 70% din timp
Limba engleza – fluent (limba germana – avantaj)
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv
Dezvoltarea carierei intr-o companie multinaționala de succes
Traininguri de specialitate

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.