Consultant recrutare junior pentru Job Connect

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru extinderea echipei Job Connect, in departamentul care gestioneaza problemele ce apartin de Managementul Relatiei cu Candidatii, un student in an terminal sau un absolvent interesat de o oportunitate in cariera alaturi de echipa Job Connect.

Persoana care se va alatura echipei va fi integrata intr-un program de intruire on job timp de 1 an (pana la finalizarea studiilor), timp in care urmarim si rezultate si performante.

Responsabilitati:

- cautarea candidatilor pe baza metodelor proprii;

- gestionarea bazei de date proprii de pe site;

- participa alaturi de recruiter la intalnirile cu candidatii;

- exista posibilitatea de a prelua anumite sarcini si din partea colegilor care gestioneaza relatia cu CLIENTII sau sa preia anumite sarcini in cadrul proiectelor de training (analiza de nevoie, organizarea evenimentului etc.);

- va primi responsabilitati pentru programul de consiliere al persoanelor care se afla in cautarea unui job.

CERINTE

- student an terminal sau absolvent;

- bune abilitati de comunicare;

- motivatia fata de o cariera in domeniul Resurselor Umane;

- limba engleza sau germana reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Ca beneficii oferim un salariu net, telefon de serviciu, conditii de lucru in noul nostru sediu + OPORTUNITATI REALE de DEZVOLTARE PROFESIONALA.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.