Consultant Oracle E Business Suite

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea de software, outsourcing pentru clienti din toata lumea.
Activitatea firmei este concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client server pentru platforma Windows si Linux.

CERINTE

- Cunostinte de Oracle E-Business Suite;
- Experienta de implementare intr-unul dintre domeniile: financiar, logistica, productie, mentenanta, HR, payroll;

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala cuprinsa intre 1500 si 2000 Euro;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.