Consultant IT (Business analyst)

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea necesităților clienților utilizând interviuri, analiza documentelor, vizite la fața locului, descrierea proceselor de afaceri, cazuri de utilizare, ateliere de lucru.
Documentarea cerințelor clienților, asigurându-te că sunt complete, coerente, concise, ușor de înțeles, trasabile, fezabile, lipsite de ambiguitate.
Colaborarea permanentă cu echipa de programatori pentru comunicarea cerințelor clienților, validarea funcționalităților dezvoltate și implementarea aplicațiilor în mediul de producție.
Prezentarea aplicațiilor la clienții actuali și potențiali.
Asistarea clienților pe parcursul utilizării aplicațiilor și oferirea de soluții adecvate la problemele acestora.

CERINTE

Studii superioare în unul din următoarele domenii: informatică, inginerie, economie, calculatoare.
Atitudine pozitivă, abilități dezvoltare de comunicare, spirit de echipă.
Cunoștințe bune privind bazele de date relaționale (reprezintă un avantaj cunoașterea MSSQL) ;
Carnet de conducere categoria B cu minim 2 ani vechime, disponibilitate pentru deplasări.

Constituie un plus experiența anterioară în implementarea de aplicații de tip ERP.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant. Va rugam sa trimiteti CV la adresa: jeler.marius@gmail.com. Numai candidatii care îndeplinesc conditiile vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.