Consultant imobiliar

RE/MAX Professionals

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te-ai plictisit de rutina de la 9 la 5 ? Descoperă aventura 24/7 !

Echipa RE/MAX este în continuă creştere - în România, în Europa şi în lume.

Dacă eşti o persoană cu spirit antreprenorial şi te afli într-una din următoarele situaţii:

- locul de muncă actual nu-ţi mai oferă motivaţie
- vrei să fii propriul tău şef
- îţi doreşti un program flexibil
- doreşti să intri într-un business cu potenţial nelimitat

atunci, eşti candidatul perfect!

Alatură-te echipei RE/MAX Professionals - este momentul schimbării pentru tine!
Aplică acum pentru o cariera de succes în imobiliare!

RE/MAX este cea mai mare franciză imobiliara din România!

CERINTE

In RE/MAX avem cel mai bun program de training in imobiliare din Romania !
Prin Academia RE/MAX sustinem in permanenta educatia si continua dezvoltare profesionala si personala a membrilor.

Misiunea RE/MAX România este să ofere unelte, standarde şi servicii pentru producătorii de top din industria imobiliară, ca aceştia să se poziţioneze ca experţi imobiliari locali şi să devină prima alegere a clienţilor. Promovăm reprezentarea exclusivă la tranzacţionare, cât şi colaborarea între Broker/Owneri şi agenţi, pentru o maximă eficienţă în satifacerea clienţilor - ca fiind motorul succesului în imobiliare.

Independenţă – Ai independenţă financiară, eşti propriul tău şef
Time management – Îţi gestionezi timpului după bunul plac
Educaţie – Beneficiezi de cel mai bun sistem de educaţie din domeniu
Reţea – Poţi fi unul din cei peste 100.000 agenţi la nivel global, ceea ce îţi poate aduce colaborări profitabile, recomandări, promovare şi dezvoltare personală
Tehnologie – Ai la îndemână cel mai complet şi complex sistem de unelte tehnice din piaţă
Suport – În RE/MAX eşti în propria afacere, dar nu de unul singur. Beneficiezi de suportul unei echipe de specialişti
Brand – În ziua în care te alături RE/MAX, întreaga lume îţi va cunoaşte numele
Marketing – Ai la dispoziţie o gamă variată de materiale şi o echipă de profesionişti care te ajută să te promovezi
Evenimente – Ai acces la cele mai bune evenimente de profil din lume, training-uri, conferinţe şi convenţii
Echipă – În RE/MAX eşti într-o familie, indiferent în ce colţ al ţării te afli

BENEFICII OFERITE

RE/MAX este o forţă globală, numărul 1 mondial în real-estate şi tinde să devină liderul naţional în imobiliare, pentru România. Acesta este motivul pentru care ne-am decis în 2013 să preluăm managementul regional şi suntem angajaţi total în această viziune. Mai mult, pentru România ne dorim ca până în 2023 să avem 110 birouri francizate şi peste 1.000 de agenţi afiliaţi.

RE/MAX România a luat naştere în 2006. Odată cu preluarea managementului regional, în 2013, intenţia noastră a fost să dezvoltăm reţeaua RE/MAX pe principii mult mai sănătoase, aşa cum funcţionează cu succes în cele peste 100 de ţări în care sunt afiliaţi peste 100.000 de agenţi.

Pentru toţi membrii RE/MAX România pregătim un pachet solid de avantaje şi beneficii, în principal fiind:

Brand
Marketing & PR
Training
Network
Tehnologie & IT

Remuneraţii
Cod etic
Sistem de vânzare
Suport
Evenimente