Consultant financiar

TECHNOSYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei;
- Atingerea obiectivelor de vanzari prin atragerea de noi clienti;
- Contactarea clientilor si identificarea oportunitatilor de vanzare;
- Semnarea contractelor cu clientii respectand procedurile interne;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii pe anumite segmente de piata.

CERINTE

- Persoana dinamica, orientate spre rezultate, cu abilitati de lucru in echipa;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Dorinta de dezvoltare a carierei;
- Atitudine pozitiva, energica, capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic si concurential;
- Seriozitate si abilitate de a invata repede, perseverenta;
- Experienta in vanzari/marketing/relatii cu clientii (call center) constituie avantaj;
- Cunostinte operare pc.

BENEFICII OFERITE

- Castiguri atractive, in functie de performanta;
- Traininguri de aprofundare a produselor si a tehnicilor de vanzare si negociere;
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila.
- Performanta se rasplateste!- curs IMA platit de companie

O companie infiintanta special pentru a oferi consultanta pe piata brokerajului in asigurari din Romania, si orientata pentru a aduna cei mai buni specialisti in domeniu, a caror experienta cumulata reprezinta cea mai importanta resursa a companiei.