Consultant financiar

Companie de asigurari si investitii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul va avea urmatoarele responsabilitati:
- sa alcatuiasca si sa urmareasca dezvoltarea permanenta a unui portofoliu personal de clienti;
- sa consilieze clientii in alegerea optima a produselor financiare oferite de companie;
- sa mentina in permanenta relatia cu clientii si sa urmareasca dezvoltarea acesteia.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa fie motivat si dornic de castiguri financiare substantiale;
- sa aprecieze oportunitatea de a colabora cu una dintre cele mai mari companii de asigurari si investitii pe plan mondial;
- sa inteleaga importanta dezvoltarii si mentinerii unei bune relatii parteneriale;
- sa dea dovada de bune capacitati de analiza, evaluare si negociere;
- sa comunice eficient.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera tuturor celor interesati, pe langa oportunitatea de a se alatura unei forte in vanzari, si urmatoarele beneficii:
- venituri lunare de minim 1500 de lei + comisioane din vanzari;
- training gratuit;
- software.

Companie britanica de renume, aflata in topul asiguratorilor si al specialistilor in programe de investitii la nivel mondial. Experienta de peste 300 de ani in domeniu, consilierea a peste 45 de milioane de clienti, toate aceste cifre se datoreaza profesionistilor care lucreaza pentru companie si nu mai putin important, pentru clientii acesteia. Cu ajutorul nostru, si tu poti deveni unul dintre ei. Te asteptam!