Consultant asigurari de viata, Sibiu

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovează produsele companiei în piaţa proprie

- Învaţă şi implementează cunoştinţele despre: modul de abordare, prezentarea de vânzare, completarea formularelor şi a altor instrumente şi tehnici de vânzare primite de la companie

- Organizează agenda zilnică privind activităţile procesului de vânzare

- Participă activ la cursurile de instruire organizate în agenţie sau în alte locaţii de către companie

- Respectă procedurile companiei privind fluxul documentelor şi confidenţialitatea datelor

- Participă la întâlnirile săptămanale cu managerul pentru feedback şi dezvoltare personală

CERINTE

- Studii superioare sau medii

- Cunostinţe: excel, word, utilizare PC

- Experienţă în vânzare minim 1 an – constituie avantaj

- Excelente abilităţi de comunicare

- Respectare termene

- Orientare către rezultate

- Relaţionare

- Responsabilitate

- Disponibilitate pentru instruire (certificare CSA)

BENEFICII OFERITE

- Condiţii excelente de lucru

- Instrumente de suport în vânzări moderne şi de impact

- Comision la vânzare (fără parte fixă)

- Bonusuri trimestriale, anuale corelate cu volumul şi calitatea vânzărilor realizate

- Pregătire profesională avansată

- Posibilităţi de dezvoltare profesională şi promovare (carieră)

- Contract de colaborare (de agent)

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com