Consultant Asigurari de Viata si Sanatate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea pietei si al industriei asigurarilor
- prospectarea pietei locale si judetene
- negocierea obiectivelor lunare si trimestriale
- reprezentarea companiei la diferite intalniri
- contactarea clientilor existenti si abordarea de clienti potentiali
- participarea la traininguri de specialitate
- sustinerea unor prezentari in cadrul sucursalei
- raportare saptamanala

CERINTE

- absolvent de colegiu, facultate
- experienta in vanzari
- deschidere spre nou, rezistenta la stres
- automotivatie, dorinta de a reusi
- orientare spre client, orientare spre reusita
- abilitati de comunicare
- tinuta business

BENEFICII OFERITE

- venit fix, bazat pe activitate si rezultate
- comision din realizari
- bonus trimestrial in functie de atingerea obiectivelor
- training oferit din partea companiei
- posibilitate de avansare in cariera
- cariera pe termen lung alaturi de o companie de top din Romania