Consultant Asigurari de Viata

Firma de asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asculta necesitatile clientului
- adapteaza serviciul cerintelor clientului
- evalueaza nevoile clientului si le adapteaza la produsele oferite
- determina clientul la incheierea de polite de asigurare

CERINTE

- cel putin studii medii
- persoana prezentabila, sociabila, dinamica
- fire optimista
- deschidere spre nou
- spirit de convingere
- seriozitate
- perseverenta
- gandire analitica si spontana

BENEFICII OFERITE

- comision de 50 euro la incheiere a cel putin unei polite in primele noua luni
- training gratuit
- posibilitate de dezvoltare si avansare pe scara ierarhica
- diverse bonusuri de fidelitate

Grup de afaceri international, cu sediul central in Ljubljana, Slovenia. Domeniul de investitie, de la casnic la pietele externe, este dirijat intr-un mod cuprinzator, profesional si specializat. Compania are peste 12 ani de experienta in aceasta industrie din Europa Centrala si de Sud Est. Principalul Obiectiv al grupului este sa realizeze o prezenta activa pe aceste piete. Activitatea de baza o reprezinta administrarea investitiilor in domeniul serviciilor financiare si al investitiilor financiare