Consultant Asigurari de Viata

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovează produsele companiei în piaţa proprie;
- Învaţă şi implementează cunoştinţele despre: modul de abordare, prezentarea de vânzare, completarea formularelor şi a altor instrumente şi tehnici de vânzare primite de la companie;
- Organizează agenda zilnică privind activităţile procesului de vânzare;
- Participă activ la cursurile de instruire organizate în agenţie sau în alte locaţii de către companie;
- Respectă procedurile companiei privind fluxul documentelor şi confidenţialitatea datelor;
- Participă la întâlnirile săptămanale cu managerul pentru feedback şi dezvoltare personală.

CERINTE

Studii superioare
- Cunostinţe: excel, word, utilizare PC
- Experienţă în vânzare minim 1 an
- Excelente abilităţi de comunicare
- Respectare termene
- Orientare către rezultate
- Relaţionare
- Responsabilitate
- Disponibilitate pentru instruire (certificare CSA)

BENEFICII OFERITE

- Condiţii excelente de lucru
- Instrumente de suport în vânzări moderne şi de impact
- Comision la vânzare (fără parte fixă)
- Bonusuri trimestriale, anuale corelate cu volumul şi calitatea vânzărilor realizate
- Pregătire profesională avansată
- Posibilităţi de dezvoltare profesională şi promovare (carieră)
- Contract de colaborare (de agent)

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com