Confectioner - Montator productii publicitare

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inscriptioneaza cu material autocolant masini, firme luminoase si neluminoase, bannere;
- confectioneaza firme luminoase, bannere, panouri publicitare;
- taie materiale din PVC, plaxic, lemn, fier precum si alte materiale ce se folosesc la confectionarea diferitelor produse publicitare;
- executa montajele lucrarilor realizate.

CERINTE

- studii medii - constituie avantaj una din specializarile: sculer/matriter, sudor, lacatus, electrician;
- seriozitate in desfasurarea activitatilor zilnice;
- foarte bune abilitati manuale;
- disponibilitate pentru munca de teren.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist;
- bonusuri functie de realizari.

HR ANALYTICS recruteaza pentru postul de CONFECTIONER-MONTATOR PRODUCTII PUBLICITARE, pentru clientul sau, o firma sibiana, ce produce materiale publicitare.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor.

SIBIU | BRASOV

www.analytics.ro | www.teamevent.ro