Colaborator-Intreprinzator Privat Autorizat

PF Bunea Adela

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim sansa unor persoane serioase si punctuale care au un obiectiv din urmatoarele:
venit suplimentar,
independenta financiara si personala,
mai mult timp liber pentru propria persoana si cei dragi,
dezvoltare personala,
a-i ajuta pe altii,

- capacitate de a lucra in echipa;
- abilitati de comunicare si planificare;
- initiativa, perseverenta, dinamism, atitudine pozitiva;
- orientare catre rezultate.

CERINTE

fara targeturi si obligatii
- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor parteneri, persoane fizice sau juridice;
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- prezinta portofoliul de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- sunteti independent dar niciodata singur

BENEFICII OFERITE

venit suplimentar intr-o perioada dura
imbunatatirea stilului de viata
siguranta financiara
mediu propice dezvoltarii personale
cresterea IQ-financiar

Intr-o perioada in care oamenii sunt nevoiti sa faca economii si sa aiba o a doua sursa de venit, noi va oferim solutii complete pentru a reduce cheltuielile cu ingrijirea casei, cu ingrijirea personala, cu mentinerea sanatatii si in acelasi timp oportunitatea obtinerii unui venit suplimentar