CALL CENTER OPERATOR - SIBIU -

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala din Sibiu, care activeaza in domeniul telecomunicatiilor.
- oferirea de informatii clientilor prin telefon si email;
- testarea anumitor linii telefonice la diverse destinatii.

CERINTE

- cunostinte bune de limba germana, engleza sau spaniola;
- abilitati de comunicare;
- disponibilitate la lucrul in schimburi.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- program flexibil;
- training-uri de specialitate;
- conditii bune de lucru.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.