Cabanier/ Familie - Pensiune Aria - Paltinis

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam cabanier sau familie care sa se ocupe de deservirea oaspetilor si administrarea pensiunii ARIA :)

-asigurara functionalitatea (mentenanta) la standarde ridicate a pensiunii;
- efectueaza mici reparatii;
-responsabil cu aprovizionarea pensiunii si mentinerea relatiei cu furnizorii;
- cazeaza si deserveste oaspetii;
-intretine curatenia exterioara si interioara;
-organizeaza evenimentente;
- deleaga sarcini persoanei din subordine (care-l inlocuieste in zilele libere) si se asigura de indeplinirea lor;
- formeaza (recrutare) si coordoneaza echipa;
-pregateste camerele pentru oaspeti;
-pregateste preparate culinare pentru oaspeti (mic dejun) sau colaboreaza cu specialisti in cadrul evenimentelor.

CERINTE

-calificare administrator pensiune turistica;
-atitudine orientata spre client;
-abilitati bune de comunicare;
-persoana amabila si energica;
-abilitati de vanzare;
- cunoasterea unei limbi straine (engleza, germana) reprezinta avantaj;
-disponibilitate de relocare in Paltinis sau in Sibiu;
- disponibilitate de a lucra 5 zile pe saptamana (weekend/ in functie de evenimente).

BENEFICII OFERITE

1. Salariu format din parte fixa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor stabilite;
2. Mediu placut de munca;
3. Locuinta permanenta (Paltinis) sau cazare/ masa asigurata pe perioada sederii;
4. Masina, laptop si telefon de serviciu;
5. Discount-uri/ facilitati in cadrul Centrului Aria.

Trmite CV-ul tau aici .

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.