C# Programmer

SC Softrom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

90% din activitatea noatra se desfasoara in Silverlight si WPF cu C#.

Pt produsele pe care le dezvoltam si mai multe informatii despre companie accesati:

CERINTE

- bun comunicator, deschis, cere ajutor cand are nevoie, ofera ajutor cand un coleg are nevoie, ii face placere sa participe la intalnirile RONUA :)

- ii place sa lucreze in echipa pe principiul avem succes (sau esuam) cu totii ca echipa si nu individual;

- cunostinte foarte bune de OOP

- stie sau o sa invete sa scrie code curat (clean code), refactoring, unit-testing

- experienta cu C#

- deschis catre metodologii agile (noi folosim SCRUM)

- vorbeste Engleza suficient de bine cat sa se inteleaga cu colegii nostri din Germania

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil

SC Softrom SRL is the Romania branch of the WEBfactory GmbH German company.
For details about the company please visit to www.webfactory-world.de