BUYER INVESTITII/CONSTRUCTII - SIBIU

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consolidarea si dezvoltarea portofoliului de furnizori in domeniul investitiilor (constructiilor si amenajarilor interioare)
- Negocierea contractelor de achizitii cu furnizorii in conditiile cele mai avantajoase pentru companie
- Studii de piata privind preturile practicate pentru produse similare

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in achizitii de echipamente necesare sistemelor frigorifice si de ventilatie
- Cunoasterea furziorilor (interni - externi) de materiale de constructii si amenajari interioare
- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
- Foarte bune abilitati de negociere
- Capacitate in stabilirea prioritatilor

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, negociabil, in functie de experienta candidatului
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale

Grup de firme cu capital exclusiv romanesc,aflat in plina dezvoltare imobiliara