BUYER Fresh

TRIDENT TRANS TEX SIBIU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii si clientii existenti,
- Identificarea si evaluarea unor noi furnizori,
- Evaluarea ofertelor, negocierea contractelor cu furnizorii, derularea si urmarirea acestora.
- Mediaza si gaseste solutii pentru problemele legate de livrarea marfurilor furnizorilor de care se ocupa, probleme legate de calitate, retur marfa, facturare etc.
- Analizeaza si aproba modificarile de pret, in urma solicitarilor venite din magazine
- Verifica facturarea diferitelor taxe catre furnizori si respectarea conditiilor comerciale din contracte
- Analizeaza sortimentatia si face propuneri si sugestii pentru imbunatatirea acesteia

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta relevanta in retail (minim 2 ani), preferabil pe fresh
- Cunostinte legislative privind domeniul
- Cunostinte bune de operare PC
- Permis conducere, disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, negociabil, in functie de experienta candidatului si performante
- Masina de serviciu, telefon
- Locuinta de serviciu in cazul relocarii
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie ¿ntalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
Ne concentram toate eforturile noastre pentru a avea clienti satisfacuti ¿ntr-o piata din ce in ce mai competitiva. In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu.
Locul tau de munca va fi o permanenta provocare ¿ntr-un mediu mereu ¿n schimbare. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, ¿ntr-o companie moderna.
Crezi ca esti gata sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre !
www.tridenttranstex.ro