Bucatar

Job expirat

Companie
GD BUSINESS SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Turism
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Sibiu
Tara
ROMANIA
Valabilitate
17-01-2017 : 19-01-2017
0
Numar de aplicatii
1

Responsabilitati

Hotelul Ana Airport *** angajeaza un bucatar pentru restaurantul din cadrul hotelului.

Cerinte

Pasiune pentru bucatarie
Dorinta de a invata lucruri noi
Mentinerea standardelor de igiena si calitate
Seriozitate,promtitudine ,dorinta de afirmare

Descrierea firmei

Hotelul Ana Airport *** este situat la intrarea dinspre vest a orașului Sibiu, la numai 500 de metri de Aeroportul Internațional din Sibiu și la câteva minute de mers pe jos de magazinele şi localurile de divertisment principale.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Bucatar