Bucatar

Aura Serea | HR Perspectives

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pasionat de mancare
- Curios
- Responsabil
- Muncitor

Asa esti si tu? Atunci vrem sa te cunoastem!

Cautam un bucatar entuziasmat, creativ si care isi doreste sa ne ajute in bucataria noastra ocupata.
Restaurantul este situat in centrul vechi al Sibiului, pe stradute inguste care te imbie la colindat. Acesta ofera un meniu autentic cu interpretari moderne si de inalta calitate ale bucatariei locale, cu accent pe combinatii specifice Sibiului si Marginimii fara a fi insa o bucatarie traditionala. Este un restaurant care a castigat premii si care ofera o varietate larga de servicii, de la catering pentru evenimente oficiale pana la degustari de vinuri si seri culturale.

CERINTE

Candidatul pe care il cautam ar fi bine sa aiba experienta in:

- Lucru intr-o bucatarie ocupata
- Organizarea si gestionarea bucatariei
Realizarea necesarului de ingrediente pentru retetare
- Organizarea muncii si a turelor

Atentia la detalii este obligatorie precum si experienta culinara. Cautam pe cineva cu creativitate si pasiune pentru a contribui la realizarea de produse inovative care sa desavarseasca experienta clientilor care ne trec pragul.

Daca te incadrezi in cele de mai sus te rugam trimite-ne un CV (in romana sau engleza) precum si o lista cu 3 chefi (romani sau internationali) care crezi tu ca schimba la ora actuala ideea despre mancare in lume. Termen 30 aprilie ora 12:00

Aura Serea (Restaurant Recruiter) aura@auraserea.ro