Bucătar ȘEF

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o căutăm trebuie să fie un bun lider și organizator, dar în același timp capabil să își aducă și contribuția prin intermediul creativității la dezvoltarea și adaptarea meniului la specificul turiștilor care vizitează pensiunea.

CERINTE

Căutăm o persoană pasionată de acest domeniu, cu mult bun simț și interesat să lucreze în România pe termen lung fără întreruperi. Câteva aspecte profesionale care contează pentru client sunt următoarele:
- experiență în coordonarea unei echipe de bucătari și ajutoare;
- o bună cunoaștere a meniurilor din hoteluri de 3 stele (atât trdiționale cât și internaționale);
- diplomă de bucătar;

BENEFICII OFERITE

Motivația pentru care ne-am implicat în acest proiect ține de o bună relație și comunicare cu proprietarul pensiunii precum și oferta salarială pe care o poate face acesta către persoana care va prelua misiunea acestui post. Clientul este dispus să ofere pentru candidați din alte județe cazare în cadrul pensiunii.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.