Broker financiar - bancar

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post oferit in cadrul unei firme de consultanta financiara si bancara.

Princialele sarcini sunt:
- ofera informatii de specialitate legate de produsele bancare ale bancilor colaboratoare;
- prospecteaza piata in vederea identificarii de clienti;
- incheie contracte cu clientii (persoane fizice si/sau juridice);
- tine legatura cu clientii;
- pregateste dosarele pentru banca;
- incaseaza sumele de bani (dupa caz);
- intocmeste rapoarte de activitate (zilnice, lunare si trimestriale);

CERINTE

- studii superioare (specializarea economic/marketing/drept);
- experienta in domeniul bancar, asigurari;
- cunostinte operare calculator;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate persuasiva;
- abilitati excelente de comunicare si de transmitere de informatii;

BENEFICII OFERITE

- oferta atractiva;

Job Connect recruteaza pentru clientul sau, firma de consultanta financiara si bancara;