Assistent manager/ Secretara

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul constructiilor.
Sarcinile principale pentru postul de assistent manager/secretara sunt:
- Organizarea agendei managerului firmei;
- Activitate de secretariat (receptionare e-mail, xerox, primire corespondenta);

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta pe un post similar cel putin un an;
- Limba germana nivel avansat - cerinta obligatorie;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.