Assistent Category Manager - locatia Sibiu

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acorda asistenta senior buyerului in activitatea de achizitii
- verifica dispolista, corectitudinea si concordanta stocurilor cu comenzile lansate de catre sefii de raioane, semnalarea eventualelor erori
- urmareste traseul comenzilor de marfa, respecatrea termenelor de livrare
- urmareste respectarea clauzelor contractuale din contractele de achizitii
-evidenta contractelor de publicitate pentru produsele din categoria de produse administrate

CERINTE

- experienta in activitatea de achizitii, gestiune
- studii superioare (profil economic,comercial reprezinta avantaj)
- cunostinte operare PC la nivel avansat, experienta in operare cu sisteme informatizate de gestiune
- abilitati de comunicare si negociere
- persoana organizata, creativa, puternic motivata
- recomandari

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru dinamic si modern;
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei.

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .