ASSISTANT MANAGER

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea documentelor;
Realizarea activitatilor specifice de secretariat;
Evidenta contabila primara;
Reprezentarea managerului la diferite evenimente;
Activitate de cercetare si documentare;
Pastrarea legaturii cu banca;
Elaborarea unor prezentari, pe calculator.

CERINTE

Aveti studii superioare si ati ocupat o pozitie similara. Vorbiti fluent limba engleza si aveti cunostinte bune de MS Office si de contabilitate primara. Dati dovada de foarte bune abilitati de comunicare si de un mod proactiv de abordare a problemelor. Aveti spirit de initiativa si autonomie in rezolvarea sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa
- posibilitatea de dezvoltare profesionala
- libertatea de a-ti organiza munca
- posibilitatea de a fi parte importanta in proiecte de anvergura

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul resurselor umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management. Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, firma de consultanta in tranzactii imobiliare.