Asistent Vanzari Vopsele/ Ceramica

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Asistent Vanzari pentru partenerul nostru din domeniul materialelor de constructii/ finisaje.

CERINTE

Responsabilitati:

- aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;
- verificarea si actualizarea etichetarii produselor la raft;
- intampinarea clientilor;
- identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora;
- indrumarea clientilor catre celelalte raioane.

BENEFICII OFERITE

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;
2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;
3. Posibilitate de achizitionare a produselor si serviciilor companiei si ale partenerilor la preturi reduse;
4. Bonusuri de performanta si prime ocazionale.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.