Asistent Vanzari Instalatii termice/ Gestionar

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Asistent Vanzari sau Gestionar Instalatii termice pentru partenerul nostru din domeniul materialelor de constructii din Cluj.

Responsabilitati:

- identificarea nevoilor clientilor;
- propunerea celor mai bune solutii pentru acestia;
- organizarea raionului de instalatii ( se asigura de indeplinirea sarcinilor trasate asistentilor de vanzare, participa la receptia marfii si la inventarele periodice).

CERINTE

Cautam o persoana fie cu experienta pe zona de instalatii si vanzari sau cu dorinta de a invata; cu abilitati de comunicare, atitudine proactiva si orientare spre client.
Reprezinta un avanzat major cunoasterea gamei noastre de produse: centrale termice ( Ferroli, Viessman), tevi de instalatii, fitinguri, sisteme de instalatii

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri din vanzari;
2. Decontarea costurilor de transport;
3. Cursuri de perfectionare;
4. Reduceri la produsele companiei;
5. Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.