Asistent traducator deplasari externe

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza desfasurarea activitatii de traducere-secretariat pentru deplasarile in strainatate ale managerilor companiei:

Insoteste managerii companiei in deplasarile in strainatate, in cadrul carora:
*realizeaza activitatile administrative si de protocol;
*intocmeste situatii si rapoarte solicitate de director;
*gestioneaza transmiterea documentelor si rapoartelor solicitate prin posta;
*asista directorul la intalnirile de afaceri
*monitorizeaza agenda de intalniri si evenimente si anunta conducerea in acest sens

CERINTE

- cunoasterea limbi engleze si spaniola- nivel avansat
- abilitati excelente de comunicare verbala si in scris
- punctualite, promptitudine, seriozitate, bun simt, amabilitate
- capacitate de a rezolva situatii neprevazute
- tinuta ireprosabila si aspect fizic placut
- studii superioare absolvite cu diploma de Licenta, studiile superioare in domeniul

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu