ASISTENT RESURSE UMANE - Sibiu

RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea pontajului si transmiterea sa in vederea calcului salarial;
- depunerea declaratiilor lunare de contributii sociale;
- relatia cu institutiile de stat acreditate (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii etc);
- elaboreaza si elibereaza diferite tipuri de adeverinte pentru salariati;
- colaborarea la intocmirea actelor de personal.

CERINTE

- studii superioare absolvite,
- minim 1 an experienta in resurse umane,
- cunostinte aprofundate de utilizare PC (prezinta avantaj experienta in WizSalary)
- seriozitate si dedicatie

Daca sunteti un tanar doritor de a va specializa in domeniul resurselor umane, doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica si sa aveti responsabilitati progresive, va asteptam!

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru dinamic
- posibilitati de crestere personala
- paxhet salarial atractiv

Un grup dinamic de firme, cu personal tanar si ambitios, dornic de autodezvoltare. Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie mare, de succes te asteptam alaturi de noi in departamentul de resurse umane.