ASISTENT RESURSE UMANE - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea relatiei cu angajatii si clientii
-participarea la diverse evenimente (targuri de joburi etc.) pentru atragerea de candidati;
-sustinerea de interviuri de selectie;

CERINTE

-studii superioare;
-bune cunostinte de operare PC(MS Office);
-permis de conducere categoria B;
-experienta profesionala de minim 6 luni;

Pentru filiala noastra din Sibiu recrutam persoane entuziaste si dinamice.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!