ASISTENT MANAGER - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de secretariat (e-mail, telefon, fax);
- mentinerea relatiei cu clientii si furnizorii;
- intocmirea agendei zilnice de lucru a managerului general;
- redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale;
- mentinerea relatiei cu bancile si Vama Sibiu;
- organizarea de intalniri de afaceri si diverse evenimente.

CERINTE

- studii universitare;
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- cunostinte de limba engleza nivel avansat;
- excelente abilitati de operare PC - pachetul MS Office;
- carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!