Asistent manager, Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect cauta o persoana potrivita pentru ocuparea unui post de asistent manager, care va avea atributii specifice de secretariat, dar si activitati de jurnalist, in cadrul Ordinului Arhitectilor.

Compania care ofera postul activeaza in domeniul arhitecturii de interior, in Sibiu. Persoana care va fi angajata va colabora strans cu Asociatia Arhitectilor, prin intermediul acestui post.

Daca v-au starnit interesul randurile de mai sus, atunci trebuie sa stiti ca activitatile pe care le veti intreprinde, din acest post, sunt:

- activitati de secretariat;
- colaje, fotografii, afise;
- interviuri;
- redactare articole pentru Asociatia Arhitectilor.

CERINTE

Aceasta informatie va este special adresata, daca sunteti:

- absolvent/a a Specializarii Arhitectura sau Jurnalism;
- experiementat/a in realizarea de fotografii, afise, colaje;
- bun/a cunoscator/cunoscatoare a programului Corel Draw;
- un bun comunicator, cu spirit de analiza si sinteza, necesare in luarea interviurilor si in redactarea articolelor;
o persoana deschisa, plina de entuziasm, activa, curioasa si analitica, in acelasi timp.

BENEFICII OFERITE

Postul este valabil incepand cu luna decembrie 2013, iar prima luna, activitatea se va face pe langa un angajat cu experienta.
Postul este pe perioada determinata – ocupanta actuala a postului va incepe un concediu de maternitate.
Daca sunteti absolvent/a de Arhitectura, la terminarea contractului pe perioada determinata, exista posibilitatea unui job cu norma intreaga in cadrul Ordinului Arhitectilor.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.