Asistent Manager

iVision Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul angajat va fi responsabil de activitati de secretariat specifice pentru buna functionare a companiei .

Job description:
- preia si directioneaza apelurile telefonice si corespondenta
- stabileste si organizeaza intalniri, vizite, sedinte pentru managementul companiei
- asigura stocarea informatiilor prin arhivarea documentelor
- cunostinte de contabilitate primara
- traducerea unor documente de dificultate medie
- alte responsabilitati necesare pentru buna desfasurare a activitatii firmei.

CERINTE

persoana dinamica,

rezistenta la stres,

usor adaptabila,

atentie distributiva,

capacitate de comunicare si de organizare

BENEFICII OFERITE

- sansa de avansare
- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru tanar si dinamic

Mai multe informatii: Dl. Constantin Bogdan +40 741 529 248
Va rugam sa ne trimiteti CV-urile dvs.

iVision Consult este o companie tanara care opereaza in mediul de afaceri international, specializata in management si marketing. Venim in sprijinul clientilor nostri cu servicii inovative, stabilim contacte, cream centre de distributie, elaboram studii de piata alaturi de servicii personalizate de recrutare personal.