Asistent Manager

Kromberg & Schubert Romania Me SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste toate sarcinile din secretariatul general
- Asigura circulatia documentelor si informatiilor intre angajati, precum si in relatiile cu tertii
- Colaboreaza cu filiale Kromberg & Schubert, clienti, agentii de voiaj, furnizori, hoteluri, restaurante
- Organizeaza transporturi, deplasari, evenimente, interviuri de recrutare de personal
- Efectueaza traduceri
- Intocmeste deconturi si registre de casa

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte de limba engleza si germana - nivel avansat
- Cunostinte de operare calculator MS Office
- Cunostinte de contabilitate primara
- Abilitati de comunicare si relationare
- Experienta in domeniul secretariatului constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare intr-o companie multinationala
- Echipa tanara si dinamic
- Conditii occidentale de munca

Compania noastr¿ face parte dintr-un concern interna¿ional prezent în 15 ¿¿ri. Cu o tradi¿ie de peste 100 de ani, suntem unul dintre cei mai importan¿i furnizori de cablaje electrice, componente din plastic ¿i componente mecatronice pentru industria auto. Printre clien¿ii no¿tri se num¿r¿ unii dintre cei mai renumi¿i produc¿tori de automobile. Centrul de Cercetare-Dezvoltare din Sibiu are ca domeniu de activitate proiectarea de sisteme de cablare auto, module mecatronice ¿i module electronice. Adresa: Sibiu, Calea Dumbr¿vii Nr.101 Num¿r angaja¿i: 25-50 Loca¿ia din Media¿ are ca domeniu de activitate produc¿ia de cablaje auto. Adresa: Media¿, ¿oseaua Sibiului Nr.186 Num¿r angaja¿i: 500-1000