ASISTENT BUYER DETERGENTI, COSMETICE

Trident Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista la negocierea contractelor cu furnizorii
- asista managerul de achizitii in monitorizarea derularii contractelor de achizitii
- prospecteaza piata si efectueaza studii privind preturile practicate pe piata la produsele similare comercializate de reteaua Trident
- intocmeste si actualizeaza dosarul furnizorului

CERINTE

- cunoasterea tehnicilor de negociere, abilitati de comunicare, persoana dinamica, activa, disponibilitate si flexibilitate
- experienta in vanzari constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se negociaza in mod direct in functie de nivelul profesional.

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie ¿ntalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, ¿ntr-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!