ASISTENT

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie care activeaza in domeniul IT.

Sarcinile principale pentru ocuparea postului de asistent sunt urmatoarele:
- Preia si transmite mesaje in cadrul companiei;
- Redacteaza si expediaza corespondenta;
- Primeste vizitatorii sositi in firma,
- Organizeaza sedinte;
- Organizeaza agenda directorului;
- Intocmeste documente de contabilitate primara;
- Solutioneaza toate activitatile legate de delegatii interne sau externe;
- Participa la intalnirile de afaceri;
- Intocmeste rapoarte interne.

CERINTE

Candidatul ideal:

- are experienta in departamentul administrativ de minim 3 ani;
- vorbeste fluent limba germana si limba engleza;
- capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii, fara o sprijinire permanenta din partea proprietarului clinicii
- rapiditate, rigurozitate, organizare, memorie foarte buna
- persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv pe adresa office@jobconnect.ro. Va rugam trimiteti aplicatia dumneavoastra pana in data de 02.08.2010. Doar persoanele care indeplinesc cerintele mai sus mentionate vor parcurge etapa de verificare.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.