AREA SALES MANAGER B2B

SC TRENKWALDER-SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care comercializeaza produse pentru domeniul textil.

Responsabilitati:
- prezentare si promovare de produse;
- prezentarea de solutii tehnice clientilor;
- alcatuirea ofertei de pret;
- mentinerea relatiei cu clientii din zona alocata;
- vizite in teritoriu.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta in vanzari B2B;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- cunostinte de operare PC;
- carnet de conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- training;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov si Baia Mare!