Angajare Inginer de Rezistenta

DAEDALUS PROIECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam inginer constructor pentru realizarea de proiecte in toate fazele de proiectare.
Se va ocupa de redactarea propriu-zisa a documentatiilor, corelarea cu celelalte specialitati, urmarie de santier la faze determinate sau altele solicitate de beneficiar / constructor

CERINTE

Cerinte:
- Buna cunoastere a programelor de proiectare (CAD/BIM, Office respectiv programe de calcul dupa caz)
- Cunostinte bune de proiectare complexa, de la faza de concept pana la cea de detalii de executie si antemasuratori.
- Facultatea de Inginerie CCIA
- Cunostinte de legislatie in domeniu (legi, stasuri, normative)
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix cu posibilitate de bonus lunar sau pe proiect
- Locul de munca in cadrul unei echipe dinamice.

Compania are o vechime de 7 de ani si un portofoliu de proiecte foarte divers: locuinte, spatii de agrement, constructii de birouri, sportive, industriale, culturale.