Angajam reprezentant vanzari zonal

SC AIRO&CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte tehnice medii in domeniul automatizarilor, echipamentelor industriale, pneumatice si vanzari.

Cunostinte ale pietei de profil.
Experienta constituie un avantaj.
Obligatoriu limba engleza la nivel conversational.
Sa posede permis auto cat. B

Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Pachet salarial atractiv
Bonificatii
Telefon
Masina
Comisionare
Laptop

S.C. Airo & Co. S.R.L a fost infiintata in anul 2007 si are ca domeniu principal de activitate, comercializarea din stoc si la comanda de echipamente pneumatice si hidraulice pentru orice tip de utilaj industrial.

Comercializam din stoc si la comanda echipamente penumatice si hidraulice pentru orice tip de utilaj industrial (fitinguri, valve, distribuitoare, cilindrii, etc.)

Deasemenea executam la comanda utilaje de termoformare, unitati mobile hidraulice de putere, unitati de umplere, golire si filtrare, etc.

Politica noastra se axeaza pe promovarea produselor si pe optimizarea relatiei client-furnizor, de aceea am decis sa practicam cele mai optime rapoarte pret-calitate de pe piata.

In gama noastra de produse gasiti:

* Fitinguri pneumatice
* Electrovalve pneumatice
* Valve pneumatice
* Unitati de preparare aer
* Cilindrii pneumatici
* Cilindrii hidraulici
* Motoare hidraulice
* Valve si electrovalve hidraulice
* Regulatoare hidraulice
* Accesorii
* Utilaje de termoformare
* Vane si electrovane
* Vane clapeta fluture
* Actuatori si vane cu actuator
* Robineti speciali
* Furtune
* Scule pneumatice
* Scule de mana