Angajam Manager Hotel

Premium Tours

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel Restaurant situat in apropiere de orasul Sibiu, angajeaza Manager Hotel.
Se ofera:
-salariu peste medie
- cazare in cadrul hotelului
- smartphone
- laptop
- bonusuri de performanta

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa de email : recrutare.premium@gmail.com sau pot suna la nr. tel 0774490716

CERINTE

-planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitatilor hoteliere;
-elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice;
-dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului prin planificarea si coordonarea activitatilor de -marketing si publicitate;
-asigurarea unei bune promovari si vânzari de servicii hoteliere;
-dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism;
-supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei;
-mobilizarea personalului din subordine în vederea mentinerii standardelor înalte ale serviciilor -hoteliere oferite;
-urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor.

Compania opereaza in domeniul serviciiilor si al comertului ( hotel, restaurant, magazin)