Angajam ingineri electromecanici/ electrotehnici

LOMCOM ENERGY SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Contribuie la comercializarea produselor noastre (din punctul de vedere a explicarii detaliilor tehnice).
Este foarte important cunoasterea unei limbi straine deoarece candidatul participa la targuri si expozitii in tara si strainatate, are contact cu persoane straine, participa la traducerea unor documentatii tehnice.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- minim 3 ani experienta in domeniu;
- studii superioare de specialitate;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte de limba engleza si/sau germana (obligatoriu 1);
- disponibil deplasari;
- permis Cat B.

S.C. Lomcom Energy Solutions. S.R.L. A fost infiintata in 2003, isi desfasoara activitatea in domeniul comercializarii si implementarii de sisteme de producere a energiei electrice din surse regenerabile (eoliene), comercializarea echipamentelor electrice necesare in statii si substatii. Suntem reprezentanti pentru Romania a firmelor AVANTIS Group si SWITCHCRAFT Europe, lideri in domeniul producerii de echipamente si aparate electrice. Suntem constienti ca cea mai valoroasa resursa a societatii este resursa umana, careia ii acordam o importanta deosebita incepand cu procesul de recrutare. Fiecare nou angajat DA un plus de valoare echipei Lomcom Energy Solutions srl din care te invitam sa faci parte.