Angajam designer

plastic pro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- simt cromatic, experienta in design si grafica computerizata,
- cunostinte Photoshop, CorelDraw, Illustrator
- cunostinte tehnici de printare si softrip (offset, digital )
- pregatirea machetelor de print conform indicatiilor primite
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii, respectarea termenelor limita
- experienta anterioara constituie un avantaj
- salariul motivant

CERINTE

Cerinte:

DESCRIEREA FIRMEI

TIPAR DIGITAL
CUTTER PLOTER
LAMINARE
REALIZARE RECLAME LUMINOASE (illuminate din interior sau exterior)
ELEMENTE VOLUMETRICE (polistiren, plexicglas iluminate din interior-exterior, polipan iluminate interior-exterior)
POP-UP, ROLL-UP, AFISIERE DE PRETURI