ANALIST FINANCIAR/CONTROLLER

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea unui sistem financiar bazat de centre de cost;
- monitorizarea si analizarea raportelor contabile;
- previzionare si monitorizare cash-flow;
- controlling financiar;
- elaborarea de solutii de management al costurilor;
- elaborarea de rapoarte financiare dupa standardele IAS.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta de minim 2 ani in "analiza financiara/controlling";
- buna cunoastere a legislatiei financiar-contabie;
- bune cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unui grup multinational.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!