Agent vanzari (rezerva)

DISTRIBSIB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta şi administreaza un portofoliu de clienţi
- Asigura solutionarea problemelor si ridica problemele nerezolvate la nivel superior;
- Asigura aplicarea si respectarea obiectivelor stabilite de servire a clientilor, de productivitate si de rentabilitate;
- Urmareste efectuarea platilor de catre clienti la termenele stabilite prin contracte, pe baza facturilor;
- Urmareste realizarea target-ului lunar, trimestrial si anual pentru atingerea volumului de vanzari propus.

CERINTE

- Experienta in vanzari, de preferabil in domeniul FMCG;
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, putere de convingere, abilitati de negociator, seriozitate, constiinciozitate;
- Carnet de conducere categoria B.
- Entuziasm şi spirit de echipă.
Se oferă un pachet atractiv în acord cu performanţa de care veţi da dovadă.
Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru susţinerea unui interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de distributie produse alimentare