Agent Vanzari Imobiliare - Proiecte Rezidentiale

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- are ca obiectiv vanzarea de apartamente / vile noi in cadrul proiectelor rezidentiale din Bucuresti, Brasov, Sibiu, Valea Prahove
- asigura suport managerului de proiect in toate fazele de derulare ale proiectului rezidential (preluare, pregatire si lansare, vanzare)
- isi insuseste perfect toate detaliile tehnice, juridice ce tin de proiect
- elaboreaza si pregateste documentele si suportul pentru vanzari
- gestioneaza relatia cu clientii si administrareza documentatia interna si externa aferenta fiecarui client
- elaborareaza si prezinta catre Managerul de Proiect rapoarte periodice sau la cerere (situatia clientilor, a vanzarilor si activitati specifice, evolutia piata de profil si activitati concurentiale, etc)
- prospectarea proactiva a pietei, informarea constanta a clientilor, identificarea necesitatilor acestora
- realizeaza si actualizeaza permanent baza de date privind clientii si derularea contractelor de vanzare
- participa la targuri si evenimente din domeniul imobiliar.

CERINTE

Selectam numai persoanele:
- abile, cu spirit de vanzator
- ambitioase, cu dorinta de afirmare si castig
- centrate pe rezultat si cu initiativa
- adaptabile la principiile firmei
- convingatoare si perseverente
- dornice si capabile sa acumuleze experiente si cunostinte noi
- care utilizeaza pachetul MS Office la nivel avansat
- cu experienta in domeniul vanzarilor
- cu experienta in a face prezentari
- cunoscatoare de limbi straine

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate si suport continuu;
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist
-masina, telefon

EUROEST este singurul grup de firme, cu capital integral privat romanesc, ce activeaza in domeniul serviciilor de consultanta, evaluare, brokeraj imobiliar si administrare imobiliara in Bucuresti, Ilfov, Valea Prahovei, Brasov si Constanta. In cei 15 ani de activitate, compania EUROEST a actionat permanent in directia perfectionarii si diversificarii tipurilor de servicii oferite. In prezent, principalele categorii de servicii oferite de companie sunt promovarea si vanzarea de proiecte imobiliare exclusive, vanzarea de terenuri, vanzarea/inchirierea de locuinte, spatii de birouri, spatii comerciale si industriale, totodata, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare, documentari de urbanism si infrastructura.