AGENT VANZARI

SAVANA IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:
- dezvoltarea afacerii in zona prin identificarea potentialilor clienti si inceperea colaborarii cu acestia
- mentinerea relatiei cu clientii existenti
- promovarea si vanzarea produselor firmei catre clienti
- incasarea banilor de la clienti
- raportari periodice catre superiorul direct
- transmiterea comenzilor şi mercantizarea produselor
- activitati administrative:rapoarte, situatii zilnice

CERINTE

Principalele cerinte:
- disponibilitate pentru deplasări in oras şi program flexibil
- spirit de iniţiativă, spirit dinamic şi motivat
- perseverenţă, punctualitate, seriozitate si orientare către rezultate
- studii superioare sau medii
- experienta in vanzarea produselor de cofetarie si patiserie constituie un avantaj
- cunostinte operare PC (e-mail, Word si Excel - nivel mediu)
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Savana Impex produce si distribuie produse de cofetarie si patiserie.