Reprezentatnt Vanzari Sisteme de Securitate

ATU TECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienți asigurând îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de către companie.

Responsabilități principale:

- Gestionarea întregului proces de vânzare, fiind responsabil de realizarea volumelor de vânzări și stabilirea relațiilor de parteneriate cu toți clienții, respectând standardele și politicile companiei.
- Urmărirea și respectarea procedurilor și instrucțiunilor la nivel de companie.
- Consilierea, informarea și gestionarea relației comerciale cu clienții existenți si atragerea de clienti noi.
- Raportarea activității și colaborarea strânsă cu toate departamentele pentru finalizarea cu succes a procesului de vânzare;
- Promovarea produselor si serviciilor companiei prin vânzări directe și dezvoltarea unei bune imagini în piață.

CERINTE

- Studii liceale preferabil in domeniile: telecomunicatii, electronica, electrotehnic, electroenergetic sau conex.
- Minimum 2 ani de experiență în vânzări - experiența practică în vânzarea de sisteme de securitate constituie un mare avantaj;
- Foarte bune abilități de comunicare, prezentare, negociere și vânzare;
- Cunoștințele de limba engleză (minimum nivel mediu)
- Experiență în relația cu clienții;
- Capacitate de organizare, planificare, analiză și sinteză;
- Orientarea spre performanță;
- Autonomie, inițiativa și implicare;
- Responsabilitate și atitudine etică;
- Cunoștințe MS Office (Word, Excel, Power Point);

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masă pentru fiecare zi lucrată
- Laptop si telefon de serviciu
- Posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen lung alături de o echipa dinamică;
- Atmosfera plăcută de lucru în cadrul unei echipe tinere;
- Oportunitatea de a lucra într-o companie românească de succes;

Suntem o firma autorizata si licentiata in domeniul sistemelor de securitate. Compania noastra importa si distribuie produse dintr-o gama larga de produse de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma la efractie, dispozitive de control acces si pontaj pentru vile si sedii de firma, automatizari porti culisante si bariere electromecanice, sisteme de videointerfonie si sonorizare, sisteme antifurt pentru magazine, adresate atat firmelor instalatoare cat si consumatorilor finali.