Agent turism extern

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, agentie de turism din Sibiu.
Sarcinile principale sunt:
- Preluarea solicitarilor venite de la clienti;
- Intocmirea si transmiterea ofertelor catre clienti;
- Rezervarea serviciilor turistice externe;
- Intocmirea documentelor fiscale si de calatorie;
- Intocmirea contractelor de comercializare a pachetelor de servicii turistice, etc.

CERINTE

- Studii superioare (de preferat profil geografie, turism);
- Foarte bune cunostinte de geografia Romaniei si nu numai;
- Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat obligatoriu) si a limbii germane (constituie avantaj);
- Cunostinte operare calculator - nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B (constituie avantaj);
- Persoana deschisa, sociabila, comunicativa;

BENEFICII OFERITE

- Minim 1000 RON net;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.