AGENT SUPORT GERMANA - companie NOUA in SIBIU

Job expirat

Domeniu
Customer service / call center
Nivel experienta
Fara experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
1 - 2 ani
2 - 3 ani
3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Part-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Master
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Sibiu
Tara
ROMANIA
Valabilitate
10-07-2017 : 09-08-2017

Responsabilitati

Acordarea de suport in principal pe teme comerciale / gestionare comenzi on-line, prin email, pentru clientii din Germania ai companiei

Cerinte

Limba germana la nivel avansat
Studii superioare (constituie avantaj)
Abilitati foarte bune de comunicare
Persoana serioasa, responsabila

Beneficii Oferite

Pachet salarial peste nivelul pietei
Companie bine structurata, organizata pe principii germane
Posibilitati de cariera
Program de lucru fara ture de noapte (intre 9.00-21.00)

Descrierea firmei

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent Servicii Client