Agent sau broker imobiliar.Crezi ca te descurci?

SC 7CASE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

3,5 atitudini obligatorii pentru un broker imobiliar

1. atitudine pozitiva, completata de dinamism adica: cuvinte si fapte;
2. hotarare si preseverenta in atingerea obiectivelor firmei;
3. responsabil(a) – plus atitudine si spirit de echipa;
3,5. loial(a) si aplecat(a) spre instruire continua.

CERINTE

Arata ce poti!

„Arata ce poti”, este un program care te poate aduce la un loc de munca cat mai potrivit aspiratiilor tale, sau poti deveni un viitor partener(a) alaturi de noi.
Totul depinde de tine, de atitudinea ta, de modul cum vei aborda cele consemnate.Dar crede-ne ca nu va fi doar atat.

Asa ca:
- trimite un CV care te reprezinta;
- adauga o scrisoare de intentie care spune si altceva;
- pune (ataseaza) o poza;

Trimite totul, pe adresa de e-mail: director@sibiuimobiliare.ro.

Oportunitatea bata la usa ta. Cioc, cioc, cioc. Depinde de tine daca ii vei deschide.

In urma selectiei, vei fi invitat la 2 interviuri fata in fata. Esti pregatit(a)?

BENEFICII OFERITE

Vorbim.